UTYLIZACJA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH, OPRÓŻNIANIE MIESZKAŃ, OPRÓŻNIANIE STRYCHÓW, EKSMISJE
W trakcie zakupu nowych mieszkań i domów, przebudowie obecnej nieruchomości lub przeprowadzce do nowego lokalu mieszkalnego, zmiana aranżacji pomieszczeń jest nieodłącznym etapem całego procesu. Powstałe odpady komunalne ze względów na swoje rozmiary nie wrzuca się do standardowych pojemników na odpady. Pozbywanie się odpadów wielkogabarytowych często jest żmudną i kosztowną operacją. PBI Częstochowa świadczy wsparcie w zakresie:
  • utylizacja odpadów wielkogabarytowych
  • opróżnianie lokali mieszkalnych i strychów
  • eksmisje
Do odpadów wielkogabarytowych zaliczamy między innymi: stare meble domowe biurowe i balkonowe, wyroby tapicerskie (np. materace, fotele, wersalki, pufy), zabawki o dużych rozmiarach, dywany i wykładziny, obrazy, lustra, rowery, wózki, opakowania po sprzęcie RTV i AGD, donice i skrzynie na rośliny, kołdry, rowery itp. Do odpadów wielkogabarytowych NIE ZALICZAMY: sprzętu elektrycznego oraz elektronicznego (np.: stare pralki, lodówki), materiałów i odpadów budowlanych, remontowych, ceramiki sanitarnej (wanien, umywalek, muszli klozetowych), grzejników, ram okiennych, kartonów, części samochodowych (opony, fotele samochodowe, części karoserii, lampy itp.), choinek i odpadów ogrodowych.
WRÓĆ DO POPRZEDNIEJ STRONY
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ON–LINE   WhatsApp Skontaktuj się przez aplikację WhatsApp Messenger Skontaktuj się przez Messenger
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE